Chcesz jeść sezonowo, zrzucić zbędne kilogramy i przy okazji wykorzystać swoje urządzenie Thermomix?

Zapisz się do newslettera i pobierz bezpłatnie 1-dniowe menu z najnowszej diety jesiennej
na 1600 kcal!

 

Gotowy jadłospis na Thermomix jesień
.
  1. Szukasz zdrowej diety z prostymi składnikami dostępnymi w praktycznie każdym markecie?

  2. Lubisz jeść sezonowo, ale nie masz pomysłów na zdrowe wykorzystanie dostępnych obecnie produktów?

  3. Lubisz gotować, ale zależy Ci też na czasie i nie chcesz spędzać w kuchni kilku godzin dziennie?

  4. Chcesz jeść zdrowiej, ale jednocześnie uprościć sobie maksymalnie przygotowanie posiłków, m.in. wykorzystując swój Thermomix?

  5. Chcesz zgubić nadmierne kilogramy, jedząc pyszne, proste i niewymyślne dania, takie jak np. na zdjęciu obok?

    Pobierz i sprawdź przykładowy dzień najnowszego jadłospisu w wersji klasycznej i na TM!

20221115_164902

O mnie – Alicja Naruć

Jestem magistrem dietetyki po Uniwersytecie Medycznym, pscyhodietetykiem po Uniwersytecie SWPS, ale przede wszystkim ogromną fanką gotowania i dobrej kuchni. W swojej codziennej pracy najczęściej naprawiam błędne przekonania o diecie oraz uczę, jak jeść pysznie, zdrowo i bez wyrzutów sumienia!

Od 2015 roku prowadzę poradnię dietetyczną Dietlicious, w której przyjęłam już ponad 600 klientów! Specjalizuję się w dietach redukcyjnych oraz dietoterapii chorób tarczycy, insulinooporności, PCOS, zespole jelita drażliwego, wparciu płodności, przygotowaniu do ciąży oraz dietach z wykorzystaniem urządzenia Thermomix.

W swojej pracy przekonuję, że nie potrzeba restrykcyjnego podejścia i wielu eliminacji, żeby osiągać fantastyczne rezultaty. Jestem zwolennikiem zdrowego podejścia do diety oraz pizzy, czekolady, makaronów, ziemniaczków i pieczywa 🙂 

"Najbardziej mi się podobało ze mimo niewielu składników wszystko było pyszne! Porcje były na tyle duże ze nie byłam głodna, aż czasem wieczorem aż byłam pełna. Do tego super wszędzie wskazówki, nic mi się nie nudziło, zawsze mogłam sobie coś podmienić, lista zamienników super przydatna! mega tez była lista zakupów bo tylko sobie na telefonie otworzyłam i wszystko miałam przygotowane. Nigdy nie byłam na tak smacznej, przyjemnej i łatwej w obsłudze diecie. Aż ciężko uwierzyć, ze to dieta!"
Kasia
opinia o gotowym letnim menu na TM
Gotowy jadłospis na Thermomix jesień
.