Dietlicious Poradnia Dietetyczna – Dietetyk Wrocław

Kontakt

Jeśli interesuje Cię indywidualna współpraca dietetyczna, zapoznaj się proszę z zakładką OFERTA I CENNIK oraz PRZED WIZYTĄ, w których znajdziesz więcej szczegółów. Wszystkie dostępne terminy na rozpoczęcie współpracy dostępne są w kalendarzu wizyt online na portalu ZNANY LEKARZ.

Jeśli interesują Cię nowości w sklepie, promocje, gratisy oraz wszelkie aktualności związane z funkcjonowaniem poradni Dietlicious – zapisz się do newslettera 😊

  Jak do mnie trafić?

  Dietlicious Poradnia Dietetyczna znajduje się w budynku Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ulicy Łaciarskiej 28 (lok. 309 – 3 piętro). Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Nożowniczej, przy pl. Nowy Targ, naprzeciwko salonu fryzjerskiego Atelier.

  Parking:

  Miejsca parkingowe można znaleźć nieopodal budynku, głównie przy ul. Łaciarskiej oraz Kotlarskiej. Najbliższe dostępne parkingi znajdują się na pl. Nowy Targ oraz w Galerii Dominikańskiej.

  Dojazd komunikacją miejską:

  Linie tramwajowe 8, 9, 11, 17, 23 (przystanek pl. Nowy Targ), 6 i 7 w kierunku Poświętne (przystanek Uniwersytecka) oraz 2, 3, 5, 10 i 33 (przystanek Galeria Dominikańska)

  Linie autobusowe D, K, N, 110, 114, 120, 602, 904, 914 i 924 (przystanek Galeria Dominikańska).

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera

  Spokojnie, nie będę notorycznie zaśmiecać Ci skrzynki – odezwę się raz

  na jakiś czas z informacją nowościach, zmianach albo zupełnie

  darmowych produktach do zgarnięcia 😊

  .