Oficjalne otwarcie gabinetu przy ulicy Łaciarskiej

Napisane przez: Alicja 25 listopada, 2015 Artykuły

Poradnia dietetyczna Dietlicious prowadzona przez mgr Alicję Naruć, dietetyka klinicznego i pscyhodietetyka, jest nowoczesną placówką promującą zdrowy styl życia. Głównym celem jej działania jest satysfakcja pacjenta z poprawy samopoczucia oraz jakości życia na skutek zmiany nawyków żywieniowych oraz odnalezienia często utraconej motywacji. W poradni nie są sprzedawane suplementy diety i tzw. „wspomagacze” procesu redukcji masy ciała.

Bazując na wiedzy medycznej, oferuję indywidualnie dobrany plan żywieniowy w oparciu o prowadzony tryb życia, stan zdrowia oraz upodobania kulinarne, z użyciem ogólnodostępnych na rynku produktów. Z chęcią również na Państwa życzenie podejmę się wprowadzenia do jadłospisu dań z różnych kuchni świata, aby maksymalnie uatrakcyjnić proponowane menu.

Masz ochotę na więcej? Przeczytaj także
Noworoczna promocja na pierwszą wizytę.
Noworoczna promocja na pierwszą wizytę.

Noworoczne postanowienia? Od 4 do 29 stycznia pierwsza wizyta wraz z indywidualnie ułożonym 7-dniowym jadłospisem w promocyjnej cenie 99 zł!.

NOWOŚĆ! Od 9 lutego w ofercie pakiet 4 wizyt! Oszczędzasz do 120 zł!

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, poradnia Dietlicious wprowadza do stałej oferty pakiet 4 wizyt, w którym oszczędzasz aż Czytaj więcej

Rozkwitnij na wiosnę! Do 31.03.16 r. usługi dietetyczne taniej do 50%!

Rozkwitnij w marcu 🙂 Zrób wiosenne porządki w swoim organizmie po zimie, obudź się i nabierz energii! Z tej okazji Czytaj więcej

0 0 głosów
Article Rating
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze